FILOZOFIA

KUCHNIA SMACZNA, ZDROWA I PROSTA

Chcemy coraz więcej od świata, coraz więcej tego, co dobre. A dobre jest to, co zdrowe, a zdrowe jest to, co naturalne i pełne pozytywnych wibracji.

Taka jest właśnie kuchnia, której przepisy znajdziecie na tej stronie. Jest w niej radość, słońce i naturalne składniki – niektóre egzotyczne, przepełnione słońcem, inne swojskie i dobrze nam znane, ale pokazane z zupełnie innej strony. Będziecie zaskoczeni jak przystępne, czasem proste do zrobienia, są potrawy, które wam przedstawiamy. Ponieważ to kuchnia zdrowa, lekka i... łatwa. Nie wymaga wyrzeczeń, nie nakłania do zmieniania nawyków i filozofii żywienia – jest propozycją, która może stać się nieodłączną częścią waszego świata smaków i zapachów.

Na tej stronie znajdziecie niezliczoną ilość przepisów na pierwsze dania, zupy, przystawki, desery, które są zdrowe, pożywne i cieszą podniebienie, a także wyczucie estetyki. Wszystkie przepisy przestrzegają zasad kuchni wegetariańskiej, niektóre także wegańskiej (nie tylko nie ma w nich mięsa, ale obywają się bez nabiału i miodu). Spróbujcie ich, a poznacie nowy świat doznań smakowych. Zapraszamy do gotowania z nami! Redakcja „Platynowych Szparagów”

Smacznego!